כתבה ב MAKO / יפעת הללי. 27.8.12

יום ראשון השחור: תורג'י חוזר לשגרה
רגע אחרי שפורסם כי צעיר אתיופי מתכוון לזמן את כוכבי "הישרדות VIP" להעיד נגד תורג'י במשפט שמתנהל נגדו, תפסנו את השורד בדרך לפגישה דחופה עם הסוכנת שלו. הוא דווקא לא דואג וטוען כי הכל נעשה מתוך רצונם של התובעים לתפוס כותרות על גבו


יפעת הללי | mako | פורסם 27/08/12 07:00


לא היה נעים להיות אתמול בבוקר איתי תורג׳מן. אחרי שפורסם כי צעיר אתיופי החליט ללכת עד הסוף עם תביעתו בדבר אפליה ולשון הרע מצידו של תורג'י, וביקש מבית המשפט להזמין את כוכבי "הישרדות VIP" להעיד נגדו.
כמה שעות אחרי פרסום הדבר יצא תורג׳י מביתו בתל אביב, ועשה את דרכו לפגישה במשרדה של המנהלת האישית שלו, זוהר יעקובסון.
לא ברור אם מדובר בפגישה שנקבעה מראש או פגישה בעקבות הפרסומים, אך במהלכה יצא לפתע תורג'י מהמשרד בעקבות שיחת טלפון שניהל, ונראה כי מדובר בשיחה שדי הכעיסה את השורד VIP.
צלם הפפראצי שלנו שתיעד אותו דווקא זכה לברכת נימוסין של בוקר טוב ולהסבר שכל מה שקורה סביבו עכשיו, זה רק בשביל לתפוס כותרות על גבו והוא הבן אדם האחרון שאפשר לקרוא לו גזען.
בימים האחרונים שעוד נותרו עד הגמר הגדול של "הישרדות VIP", אנחנו רק מקווים שתורג׳י יוכל לשים את כל הדרמות בצד ולהשקיע בבת הזוג שלו ובקידומה לעבר המיליון. אחרת איתי יזכה.

קישור לכתבה

תגיות: איתי תורג'מן, ג'רמי ארטיה, עו"ד עופר רון, עו"ד מוטי קראוס, הפליה אסורה, מועדון דיזינגוף, תשע בכיכר בע"מ, מרדכי עידן, אורן ישולה, ג'רי גוזלן, עדי וכלר, סלקציה, סלקטורית, גלי צה"ל, יומן הבוקר, גולן יוחפז, 26.8.2012, הישרדות, ערוץ 10, בוקי נאה, גיא פינס, אין כניסה לאתיופים, MAKO , יפעת הללי